صادرات و واردات

در زمینه تجارت خارجی فعالیت های شرکت شامل موارد زیر میباشد :

1 – واردات ماشین آلات ، مواد اولیه غذایی ، بهداشتی – شوینده و شیمیایی بنابر سفارش با قیمت مناسب و کیفیت بالا از کشورهای مورد نظر به سفارش شرکت ها و کارخانه های تولیدی کشور با توجه به  اصالت محصول.

2 – مشارکت و همکاری با وارد کنندگان ماشین آلات و مواد غذایی ، شوینده و بهداشتی در زمینه بازاریابی و فروش و برندسازی کالاهای وارداتی.

3 – صادرات تولید داخل کارخانه  های کشور که دارای پتانسیل و ظرفیت صادراتی هستند و به لحاظ کیفیت دارای مزیت نسبی میباشند. اعم از ماشین آلات مواد غذایی ، مواد اولیه غذایی ، شوینده و بهداشتی و شیمیایی جزو افتخارات این مجموعه میباشد.

4 – ارائه خدمات صادراتی از قبیل بسته بندی اصولی ، تشریفات امور گمرکی و تحویل به موقع کالا در هر یک از مرزهای خروجی کشور.

5 – با توجه به تجربیات و شناخت راهکارها و بسته های اجرایی امور مشاوره و مباشرت برای فروش و صدور کالاهای تولیدکنندگان داخلی به کشورهای همجوار برای افزایش فروش و صادرات کالاهای تولیدی داخلی و خرید مواد اولیه آنان.

لذا از کلیه تولید کنندگان ماشین آلات غذایی و بسته بندی مواد غذایی ، شوینده ، بهداشتی و شیمیایی دعوت مینماییم که ضمن تماس و همکاری با این شرکت از خدمات تخصصی صادرات به منظور بازاریابی و فروش حرفه ای در داخل کشور این شرکت بهرهمند شوند.

برای شروع نیاز به مشاوره دارید؟

جهت دریافت مشاوره تخصصی در زمینه خرید تجهیزات ، تولید ، فروش و بازاریابی و ارتباط با کارشناسان شرکت از طریق بخش تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید.

جهت دریافت مشاوره تخصصی و ارتباط با کارشناسان شرکت با ما تماس بگیرید.